Anteny GSM/LTE

Masz w domu problem z zasięgiem w telefonie? Nie masz zasięgu w telefonie komórkowym lub internetu od operatora sieci komórkowej w domu, biurze, firmie, hali produkcyjnej ? Słaby sygnał uniemożliwia swobodną rozmowę przez telefon lub płynne korzystanie z internetu ?

Mamy wszystko czego potrzebujesz aby rozwiązać twój problem.

KONTAKT 508-179-254


Sprzęt, który do niedawna mogło mieć tylko wojsko, banki i wielkie korporacje, dzisiaj może kupić każdy, kto ma słaby zasięg. Świat poszedł naprzód, nie zostawaj za nim w tyle!
Gdzie możemy zainstalować system wzmocnienia sygnału GSM/LTE?  W domu, biurze, w odległych wioskach i w piwnicach oraz w miastach bez sygnału.

Produkt ten rozwiązuje problem również w hotelach, pensjonatach, domach i w wielu innych miejscach w których sygnał sieci GSM jest słaby, przez co rozmowa bądź połączenie z Internetem jest niemożliwe.
Zapewniamy serwis oraz instalację wzmacniaczy GSM i anten.


Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych marek do wzmocnienia sygnału LTE/GSM, dobierzemy odpowiedni sprzęt dla Ciebie, zamontujemy go i skonfigurujemy tak aby uzyskać jak najlepszy zasięg w twoim domu, biurze i nie tylko.

Nasz monter przyjedzie do państwa i oceni jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej.

Jeżeli masz już dość problemów z ciągle zrywającym się połączeniem, dość wychodzenia na zewnątrz aby swobodnie porozmawiać. Skontaktuj się z nami już dziś!

Konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji