Montaż i serwis anten satelitarnych i naziemnych. Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo.

Posiadasz zestaw satelitarny i chcesz go zamontować? Potrzebujesz serwisu instalacji antenowej lub strojenia anteny?

tel. kom.: 508-179-254


Wykonamy kompleksową instalację antenową, zaczynając od doboru odpowiedniego miejsca na budynku, które gwarantować będzie znakomity odbiór i jednocześnie zachowa walory estetyczne.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze zestawu do odbioru, pomożemy Ci go skompletować w zależności od wymagań oraz lokalizacji (co ma bardzo duże znaczenie w przypadku telewizji naziemnej). Nie musisz nawet wychodzić z domu - ustalony zestaw przywieziemy na montaż.

Wykonujemy instalacje wszystkich platform satelitarnych:
Cyfrowy Polsat, Telewizja NC+

 

Naziemna telewizja cyfrowa w twoim domu! 
Jeżeli chcesz cieszyć się odbiorem darmowych kanałów w jakości cyfrowej - skontaktuj się z nami.

Musisz wiedzieć, że prawidłowy odbiór sygnału cyfrowego jest zdecydowanie trudniejszy niż dotychczasowej telewizji analogowej. Anteny muszą spełniać określone wymagania, zwłaszcza pod względem ekranowania (odporności na zakłócenia). Ponadto instalacja musi być wykonana na odpowiedniej jakości podzespołach (duża część "chińszczyzny" sobie z tym nie radzi).

W przeciwieństwie do telewizji satelitarnej, tutaj bardzo ważna jest lokalizacja. Nie we wszystkich miejscach można zapewnić w łatwy sposób prawidłowy odbiór.


Nasi instalatorzy dobiorą odpowiednią antenę i pozostałe elementy instalacji do miejsca, i charakterystyki budynku gdzie ma być odbierana telewizja - zaoszczędzisz bo nie kupisz sprzętu zbyt drogiego jeżeli nie jest on potrzebny!


Dostępne kanały DVB-T (oferta stale wzbogacana, docelowo ok. 35 kanałów w tym kanały HD):Kanały dostępne w Naziemnej Telewizji Cyfrowej

Zarówno w przypadku instalacji telewizji satelitarnej jak i naziemnej, możemy pochwalić się dużą fachowoścą, bardzo szybkimi terminami realizacji (nawet na ten sam lub następny dzień roboczy) i przystępnymi cenami. Potwierdza to nasze wieloletnie doświadczanie i tysiące wykonanych realizacji.
Ponadto na wykonane instalacje udzielamy rocznej pisemnej gwarancji! 

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania:
Paweł Zawiszewski, tel.kom.: 508-179-254

lub wypełnij formularz poniżej - oddzwonimy/odpowiemy w ciągu 1 dnia. 

...