Wybrane realizacje

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z niektórych wykonanych realizacji wraz z opisami.

Jako, że większość montaży ma miejsce na dachach stromych lub w ciemnych pomieszczeniach, przepraszamy za nie artystyczną jakość zdjęć.

 

 HENBUD,  Chwaszczyno - Naprawa instalacji
Poprawa nie działającej instalacji zbiorczej w budynku wielorodzinnym, która została wykonana przez elektryków. Zainstalowanie nowego zestawu antenowego oraz systemu dystrybucji sygnału opartego o multiswitche kaskadowe.

 HENBUD, Chwaszczyno - Instalacja zbiorcza w budynku wielorodzinnym
Zakres prac obejmował wykonanie pełnej instalacji zbiorczej SMATV w budynku 18 mieszkaniowym, instalację video-domofonową oraz dystrybucję Internetu.

Kompleksowo: począwszy od zaproponowania odpowiednich rozwiązań, wykonanie pełnego projektu, rozprowadzenie okablowania strukturalnego, po montaż i strojenie urządzeń aktywnych, a także instalację gniazd abonenckich i wideodomofonów.

Sygnał Naziemnej Telewizji Cyfrowej oraz sygnał satelitarny z dwóch satelit (Hotbird + Astra) dostarczany do każdego pokoju w każdym mieszkaniu. Dodatkowo salon w każdym mieszkaniu został wyposażony w podwójny sygnał dla dekoderów z nagrywarkami.

Internet może być dostarczany drogą kablową jak i radiową.
 

 

 IMS GRIFFIN, Gdynia ul. Łużycka
Instalacja satelitarna i naziemna w budynku Gdyńskiego oddziału. Montaż anten do odbioru oraz urządzeń do dystrybucji telewizji po salach konferencyjnych.

 

  Dom jednorodzinny, Gdynia Wielki Kack
Nie wszystkie dachy są przyjemne... Źle przygtowany dach bez dojścia do kominów wentylacyjnych. Instalacja Multiswitchowa w mieszkaniu.
 

 

 WILLA KOTWICA, Jastrzębia Góra
Instalacja dla pensjonatu. Odbiór Naziemnej Telewizji Cyfrowej w kilkunastu pokojach. Montaż anten odbiorczych oraz urządzeń do dystrybucji sygnału.
 

 

 Dom Jednorodzinny, Gdynia Redłowo - SMATV, Audio Multiroom, Kamery
Dystrybucja sygnału satelitarnego z dwóch satelit, Naziemnej telewizji cyfrowej, sygnału radiowego FM oraz cyfrowego a także telewizji kablowej do 8 podwójnych punktów dostępowych. Podział uprawnień Cyfry+ za pomocą spliterów.

Monitoring z podglądem przez Internet z 3 kamer.
Montaż urządzeń do dystrybucji Internetu.
System Audio Multiroom umożliwiający słuchanie niezależnie muzyki w każdym  pokoju.

 

 Dom Jednorodzinny, Sopot - Instalacja światłowodowa
Instalacja systemu telewizji naziemnej i satelitarnej do 8 punktów dostępowych.
Ze względu na źle przygotowane okablowanie i brak miejsca, sygnał sprowadzany światłowodem do pierwszej rozdzielni, następnie przewodami koncentrycznymi do drugiej. Urządzenia instalowane w serwerowni w systemie rackowym.
 

 

 Deweloper MODUŁ, Gdynia ul. Kielecka
Poprawa źle wykonanej instalacji. Mieszanie sygnału kamer, telewizji satelitarnej i naziemnej, na niewystarczającym okablowaniu.
 

 Dom Jednorodzinny, Gdynia Pogórze
Instalacja zestawu telewizji satelitarnej.
 

 

 Dom Jednorodzinny, Gdynia Obłuże
Pełna realizacja systemu RTV w domu, od wykonania projektu, po czuwanie nad kablowaniem budynku, po instalację i strojenie urządzeń.
 

 

 Dom Jednorodzinny, Gdynia Obłuże
Modernizacja instalacji do odbioru telewizji naziemnej. Niesłychany sposób rozgałęzienia sygnału z anteny siatkowej poprzez... podpięcie 3 kabli do jednego przedwzmacniacza płytkowego.

Instalacja nowego zestawu wraz z rozgałęźnikami masztowymi.
 

 

 Dom Jednorodzinny, Rumia - Telewizja i Internet mobilny
Wykonanie instalacji do odbioru telewizji naziemnej oraz montaż anten pozwalających odbiór sygnału internetu mobilnego w miejscu o bardzo słabym zasięgu.
 

 

 Dom Jednorodzinny, Gdynia Wiczlino
Pełny system do odbioru i dystrybucji sygnału telewizji naziemnej i satelitarnej, rozprowadzany do ośmiu punktów dostępowych w domu
 

 

 

To zaledwie garstka z kilku tysięcy wykonanych przez nas instalacji. Jeżeli interesują Państwa jakieś szczególne rodzaje naszych realizacji, zapraszamy do kontaktu i jednocześnie do współpracy z naszą firmą.

...