TELEWIZJA I INTERNET DO PENSJONATU, rozwiązania multimedialne i teletechniczne dla hoteli i wynajmu pokoi

 

Dzisiejsi goście pensjonatów i hoteli wymagają dostępności telewizji i internetu w pokoju. Podnieś zatem standard ośrodka i daj im wysokiej jakości usługi multimedialne! Jest możliwe nawet bez ponoszenia miesięcznych kosztów z tytułu abonamentu.

Co wykonujemy:

 • Instalacje telewizji mającej w ofercie darmowe kanały do pokoi oraz pomieszczeń użytkowych
 • Instalacje telewizji połączone z kanałów darmowych oraz płatnych (premium)
 • Systemy telewizji Pay-TV (telewizji która jest dodatkowo płatna za oglądanie niektórych kanałów np. erotyki lub VOD)
 • Telewizję reklamową i systemy powitalne. Możesz reklamować swoje usługi dodatkowe takie jak SPA czy Restauracja, na ekranie telewizora w pokoju
 • Systemy IPTV - telewizji i video przez sieć. Dotyczy to telewizji darmowej i płatnej, także systemów hotelowych
 • Telewizory hotelowe i telewizja hotelowa
 • Bezprzewodowy i przewodowy dostęp do Internetu, z możliwością oferowania go za darmo lub płatnie poprzez kody dostępowe wykupywane w recepcji
 • Satelitarny dostęp do Internetu jeżeli obiekt jest poza zasięgiem infrastruktury kablowej
 • Panele przyłączeniowe (Media Huby), pozwalające klientom wpinać swoje własne urządzenia do ładowania lub pod ekran telewizora i np. przeglądać zdjęcia z aparatu

Dla kogo wykonujemy:

 • Prywatny wynajem pokoi
 • Pensjonaty
 • Duże ośrodki wczasowe
 • Hotele prywatne
 • Sieci hotelowe

 

Swoją ofertę zawsze dopasowujemy do wymagań obiektu. Dlatego możecie być Państwo pewni, że instalacja będzie dla Was odpowiednia.


Dlaczego warto?

Według naszych ankiet, aż 82% klientów płacących za pokój włącza telewizor podczas pobytu. Co ważne 95% pytanych klientów oczekuje telewizji w ich rodzimym języku. Tyle samo chciałoby mieć dostęp do Internetu, nieważne czy płatnego czy darmowego.

Rozbudowane usługi multimedialne stanowią zatem już standard, którego oczekują klienci. Z naszych rozmów z właścicielami ośrodków i hoteli wynika, że może usługi te nie zadecydują o wyborze ich firmy (aczkolwiek praktycznie każdy klient o nie pyta), jednak na pewno mają olbrzymi wpływ na to czy ich ośrodek zostanie polecony dalej lub wybrany ponownie.

To zrozumiałe. Dostęp do multimediów pozwala umilić pobyt, nawet taki który zepsuła pogoda - a w domu w ferworze pracy, nie każdy ma czas pooglądać w spokoju telewizję. Ponadto pokoje wyposażone w multimedia i np. Panele przyłączeniowe wyglądają nowocześnie, pozwalają przeglądać zdjęcia zrobione na dzisiaj na plaży.

Ponadto dobrze skonstruowany system hotelowy czy pensjonatowy, pozwala reklamować pozostałe świadczone usługi, jak SPA czy restaurację, zwiększając dochód z pojedynczego klienta. Natomiast systemy telewizji płatnej czy dostępu do Internetu, generują bezpośredni zysk.

Dlaczego my? Jak pracujemy?

Współpracę zawsze poprzedzamy wywiadem. Określamy rozmiar obiektu i jego możliwości techniczne. Prezentujemy możliwe rozwiązania i mając na uwadze oczekiwania właściciela oraz rozmiar obiektu, zawsze dopasowujemy odpowiedni system teletechniczny.

Szukamy optymalnego rozwiązania o dobrym stosunku opłacalności. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że dla prywatnego wynajmu kilku pokoi, nie zaproponujemy systemu przeznaczonego dla potężnego hotelu i na odwrót. 

Nasza firma posiada 25 letnie doświadczanie, możesz mieć więc pewność, że od samego początku inwestycji, aż po późniejsze użytkowanie, wykażemy się fachowością i terminowością. Posiadamy dwie doświadczone i wyspecjalizowane ekipy monterskie, dlatego czas reakcji jest możliwie krótki, a samą realizację możemy wykonywać bardzo szybko.

Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania teletechniczne. Jesteśmy przedstawicielami wielu znanych firm produkujących sprzęt, a także oficjalnym dystrybutorem hiszpańskiej marki Televes, uznawanej za lidera w jakości sprzętu antenowego. To pozwala nam także zapewniać bardzo atrakcyjne ceny instalacji, przy zachowaniu wysokiej jakości.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania:
Zadzwoń 508-179-254 (bezpośredni telefon)
lub wypełnij formularz kontaktowy poniżej - oddzwonimy w ciągu 24 godzin.

...